تبلیغات
:: امر به معروف و نهی از منکر - تبلیغ کالاهای صهیونیستی در صداوسیما ::

   آرشیو

   لینكدونی

   جستجو  در وبلاگ

برای جستجو در این صفحه کلمه ی مورد نظر را در کارد زیر وارد کنید.


   نظر سنجی

   لینك دوستان

حسین مظفر در گفتگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا» گفت: این سازمان در برابر برخی از نظرات این شورا مقاومت می كند و به دلیل ضعف قانونی، این شورا نمی تواند صدا و سیما را به رعایت مواد قانونی ملزم كند.
رئیس شورای نظارت بر صدا و سیما در ادامه با اشاره به اینكه این سازمان برای پخش تعدادی از تبلیغات خود توضیحاتی را به این شورا ارائه می كند، اظهار داشت: به دلیل ضعف قانونی، شورای نظارت نمی تواند صدا و سیما را الزام به رعایت مواد قانونی كند و در حال حاضر این شورا تنها در مقام ابلاغ، تذكر و پیگیری نامه‌ها است.
وی در ادامه خاطر نشان كرد: چنانچه ضعف قوانین بر طرف شود می توان اعمال قانون و الزام بهتری برای منع صدا و سیما از پخش برخی تبلیغات به كار برد.
مظفر در ادامه افزود: مكاتبات و اعلام تذكرات شورای نظارت در سال گذشته باعث شد كه در وضعیت پوشش و گفتار مجریان، تبلیغات بازرگانی و برنامه‌های طنز صداو سیما تغییراتی به وجود آید، اما این تغییرات باید اساسی و زیر بنایی باشد تا تاثیرات آن در جامعه و در بین مردم نمایان شود.
رئیس شورای نظارت بر صدا و سیما در ادامه با اشاره به این مطلب كه صدا و سیما در برابر تعدادی از خواسته‌های این شورا مقاومت می كند، اظهار داشت: خواست شورای نظارت ساخت برنامه‌هایی با پیام های دینی و انقلابی با به كار گیری اصول مهندسی انتقال پیام به مخاطبان است و صدا و سیما هم باید این موضوع را در دستور كار خود قرار دهد.

* تذكر جدی به صداوسیما درباره تبلیغ كالاهای صهیونیستی

مظفر از ارائه تذكر به صدا و سیما برای پخش تبلیغات كالاهایی كه از طرف رژیم صهیونیستی و كشورهای استكباری حمایت می شود، خبر داد.
وی در ادامه یادآور شد: در سال گذشته تعاملات خوبی بین این شوراء و صدا و سیما وجود داشته است كه امیدواریم با رفع ضعف و ابهامات قانونی این تعاملات بهتر و بیشتر از گذشته انجام شود.
مظفر در ادامه گفت: سال 88 توسط مقام معظم به نام سال اصلاح الگوی مصرف نام گذاری شد، اما صدا و سیما در این رابطه و برای انتقال فرهنگ اصلاح الگوی مصرف برنامه ای در خور و قابل توجه ای ارائه نكرده است.

منبع: خبرگزاری فارسلینك ثابت   نویسنده : عروة الوثقی   نظرات ()

صفحات سایت